Safmarz|فروشگاه کنسول بازی

تعمیرات کنسول بازی و دسته

کنسول بازی شما خراب شده؟ ناامید نشو! مهندسان تعمیرکار ماهر فروشگاه صاف مرز می توانند کنسول شما را در مدت زمان کوتاهی تعمیر کنند. ما هر کنسول تعمیر شده را کاملاً تست می کنیم و تمام تعمرات ما تضمین شده است. به سادگی کار تعمیر خود را رزرو کنید و سپس آن را برای ما ارسال کنید و ما بقیه را انجام می دهیم.

تعمیرات کنسول با قیمت های عالی برای شما اینجاست

منبع: فروشگه صاف مرز

img

اطلاعات
در هر مرحله از فرآیند تعمیر، با شما در تماس هستیم تا بتوانید تعمیرات خود را در هر زمان پیگیری کرده 

img

فاکتور

قطعات استافده شده در تعمیر دارای بالاترین کیفیت می باشد و  فاکتور آن برای شما ارسال می شود.  

تعمیرات کنسول بازی در تهران

img

پرداخت
ما فقط زمانی که کنسول تعمیر شد و مراحل تست خود را پشت سر گذاشت، از شما هزینه دریافت می کنیم.

img

پست

کلیه هزینه های ارسال در تهران رایگان، در سایر استان ها کمترین هزینه محاصبه می شود.  متخصصان ما خدمات سریع، کار با کیفیت و قیمت های اولیه را   ارائه می دهد. امروز با ما تماس بگیرید!

تعمیر کنسول پلی استیشن
چه از تجربه کلاسیک Playstation 2 لذت ببرید و چه از آخرین ویژگی های Playstation 5 لذت ببرید ، ما می توانیم تعمیرات را انجام دهیم. ما همچنین می توانیم Playstation Vita تلفن همراه شما را برطرف کنیم.

تعمیر کنسول Xbox
اگر کنسول بازی ترجیحی شما Xbox است ، ما این تجربه را داریم که مشکل را به سرعت تشخیص دهیم. تکنسین های ما در مشکلات رایج و کدهای خطای منحصر به فرد برای دستگاه های Xbox متخصص هستند. ما می توانیم Xbox 360 اصلی شما یا حتی Xbox Series X جدید را تعمیر کنیم.

تعمیر کنسول نینتندو
ما می توانیم هر یک از دستگاه های مختلف بازی نینتندو را که ممکن است داشته باشید برطرف کنیم. اگر با Nintendo 2ds یا 3ds خود مشکل دارید ، می توانیم به شما کمک کنیم. اگر ویژگی های فعال Nintendo Wii یا Nintendo Switch قابل حمل را ترجیح می دهید ، ما نیز آن را برطرف می کنیم.

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.